Karboksyterapia

Zwalczanie CELLULITU w gabinecie medycyny estetycznej

Marek Lipski

Zabiegów na cellulit mamy rzeczywiście bardzo wiele, poniżej będziecie mogli zapoznać się z tym co obecnie jest nam proponowane. Trzeba jednak zawsze pamiętać, że bez dobrej diety oraz ćwiczeń skuteczność będzie jednak znacznie mniejsza. Trzeba także wiedzieć, że jeden czy dwa zabiegi nie wystarczą, by pokonać cellulit. Zazwyczaj trzeba się poddać serii zabiegów. Przedstawiamy Wam te najbardziej skuteczne, które mogą redukować ten problem.

Profesjonalne zabiegi

Endermologia

To masaż skóry, który będzie robiony z pomocą specjalnej głowicy z wałeczkami. W przestrzeni między wałkami będzie się tworzyć na zmianę podciśnienie oraz nadciśnienie. Zmiana ciśnień razem z ruchem wałeczków będzie zasysać skórę i masuje ją. Taki zabieg będzie poprawiał krążenie i zmniejsza również cellulit.

Mezoterapia

Zabieg ten polegać będzie na wstrzykiwaniu pod skórę dwóch różnych substancji. Pierwsza to wyciągi, które poprawiają mikrokrążenie takie jak rutyna czy ekstrakt z nostrzyka. Druga to substancje, które poprawiają spalanie tłuszczu takie jak kofeina czy karnityna. Ilość zabiegów będzie uzależniona od stopnia zaawansowania cellulitu.

Usuwanie cellulitu

Drenaż limfatyczny

To masaż ręczny albo wykonywany z użyciem specjalnego aparatu. Dzięki niemu będzie można poprawić krążenie krwi, odprowadzić nadmiar wody z tkanek, likwidować obrzęki. Zaleca się od 10 do 20 zabiegów, a cena jednego to od 40 do 100 złotych. Zabieg body wrap polegać będzie na smarowaniu skóry preparatem, który pobudza krążenie i poprawia spalanie tłuszczu. Pod wpływem ciepła, które będzie wynikać z przykrycia kocem preparat lepiej wchłaniany jest w skórę. Taki zabieg będzie zmniejszał obrzęki i poprawia skutecznie metabolizm skóry.

LASER NA PODCZERWIEŃ Revitalase 12 Twin

Końcówką lasera lekarz będzie wodził w miejscach, które są dotknięte cellulitem. Promienie wnikają w tkankę tłuszczową, poprawiają metabolizm. Limfa oraz krew krążą szybciej i znikają dzięki temu obrzęki.

Karboksyterapia

Specjalny aparat pozwala na wstrzykiwanie pod skórę dwutlenku węgla, który będzie rozbijał tkankę tłuszczową. Taki zabieg poprawia mikrokrążenie i spalanie tłuszczu.

Ultradźwięki

To zabieg, w trakcie którego lekarz albo kosmetyczka będzie przesuwać po skórze sondę, która emituje ultradźwięki i dzięki nim poprawia się metabolizm, rozbija się tkankę tłuszczową.

Cellulipoliza

Ten zabieg będzie wykorzystywał działanie prądu ze słabym natężeniem. Lekarz wkłuwa w skórę dwie igły i przepuszcza pomiędzy nimi prąd, który będzie rozszerzał naczynka i poprawi przemianę materii.

Zobacz