jak dbac o sluch dziecka

jak dbac o sluch dziecka Odbywa się to za pomocą trójwymiarowego mapowania.

Obraz kierować chirurgii korzysta z kilku urządzeń wysokiej technologii w celu ułatwienia wizualizacji wnętrza z obszaru dotkniętego. Są kamery wideo, że potrafimy w narządach wewnętrznych, takich jak nos (w przypadku operacji zatok). Takie urządzenia są wystarczająco małe, aby miało ono minimalny dyskomfort dla pacjenta podczas użytkowania.

Trzeci rodzaj zabiegu, Caldwell Luc Eksploatacja, to operacja nazwana George Caldwell (an amerykański lekarz) i Henry Luc (francuski laryngolog). Metoda ta jest wykorzystywana do kasowania bloku infekcji w zatoki szczękowej. To zaczyna się od ujścia przez nacięcie do dołu nadkłowego, znajdującej się nad swoim psim zębem. Lekarz najpierw oczyszcza zatoki w tym miejscu i tworzy nowy, powiększony otwór do opróżniania.

Metoda ta w zasadzie polega na usunięciu zainfekowanej tkanki. Ta procedura jest bardziej uciążliwe dla pacjenta, co wymaga więcej czasu aby odzyskać. Może on również wystąpić obrzęk twarzy.

Ponieważ sinus jest blisko oczu, uszu, nosa i gardła, to nie da się uniknąć, że istnieją poważne komplikacje, które pojawią się do chirurgii endoskopowej zatok. Powikłanie może obejmować szkody oku lub rdzenia wycieku płynu.

– autor artykułu