higiena i choroby narzadu sluchu i wzroku

higiena i choroby narzadu sluchu i wzroku

Niech twoi rodzice Aging Mów

Jakie są wasze frustracje z pomocy swoich starzejących się rodziców? Gdy jesteś sfrustrowany mówisz bardziej lub mniej mówić?

„Sposób, w jaki komunikujemy się z innymi i ze sobą ostatecznie decyduje o jakości naszego życia” –Anthony Robbins

higiena i choroby narzadu sluchu i wzroku

Podczas mojego pierwszego roku konsultacji w specjalistycznej opieki pielęgniarskiej, byłam nieśmiała.http://www.serwis-pc.org.pl Bo był człowiekiem łagodnym głosie, musiałem trzymać szyję z mojego powłoki, aby to zrobić. Dowiedziałem się, że muszę porozmawiać z jelit gdybym jechał naprawdę pomóc tym seniorzy. Zabrakło mi mnóstwo seniorów, którzy mają problemy ze słuchem, ale pozwól mi wyjaśnić sprawę: nie wszyscy seniorzy są głusi.

Właśnie zakończone mój odżywcze ocena ze starszym panom, spędziłem co najmniej 30 minut, krzycząc na szczycie moich płuc, był niedosłyszących. Jeśli zdarzy ci się dojść do jego pokoju, remont kuchni warszawa by to wyglądało jakbym krzyczał na niego. Nie, ja tylko komunikacji i pozwalając mu mówić. I był przy mojej następnej wizyty, a ja grzecznie zaczął mówić głośno. „Nie jestem słabosłyszących … nie trzeba krzyczeć!” starszy krzyczał na mnie. Poczułem straszny i bardzo szybko nauczył się, że nie wszyscy seniorzy są takie same.

higiena i choroby narzadu sluchu i wzroku

Kilka lat później, był wywiad nowy mieszkaniec, który miał jej dorosła córka z nią. Ten starszy mama weszła do stawu kolanowego, i był w stanie podejmować własne potrzeby znane. Jednak jej córka chciała odpowiedzieć na wszystkie pytania; ona nie pozwoliłaby jej mama mówić. Zdałem sobie sprawę, że miała dobre intencje, ale była oddalającego jej matka nie wiedząc. Wierzcie lub nie, ale coś więcej niż garstka dorosłych dzieci, którzy „uruchomić pokaz”, chociaż ich starszych rodzic jest oczywiście w stanie dokonać jego / jej własne decyzje.

Może kiedyś trzeba będzie dbać o starzejących się rodziców. Możliwe, że nadszedł dzień, a teraz nadszedł czas, aby zaakceptować odwrócenie ról. Pamiętaj, frustracje, że twoi rodzice przeżywają przed skok z obu nóg, aby im pomóc. Jako służby zdrowia, naprawdę doceniam coraz całą historię i dane swoich starzejących się rodziców; to naprawdę nie ma znaczenia, kto uzyskać informacje. Ale jeśli kiedykolwiek wpadać na siebie i swojej starszego rodzica, należy mu pozwolić / niej mówić jako pierwszy. To wszystko o nich tak.

– autor artykułu