dlaczego aparat sluchowy nie dziala

dlaczego aparat sluchowy nie dziala

7 skutecznych sposobów, aby porozmawiać z dziećmi

Jest to bardzo ważne, że my jako rodzice komunikują się tak często, jak to możliwe z naszymi dziećmi. Komunikując się często, to jakoś wpaja dyscypliny do naszego dziecka. Główną częścią dyscypliny uczy, jak rozmawiać z dziećmi. Sposób, w jaki mówisz do swojego dziecka uczy go, jak rozmawiać z innymi. Generalnie, rodzice są najlepszym przykładem dziecko może obserwować. Dlatego wykazują dobre przykłady z dzieckiem. Nie chcesz, żeby skończyć zbierając wszystkie swoje złe zachowania w zamian.

Oto kilka skutecznych wskazówek, których można użyć, aby porozmawiać ze swoimi dziećmi.

1. Get swoją uwagę

Przed dając im rozkaz lub kierunki, starają się „podłączyć” się z nimi. Spójrz prosto w oczy i pozwolić im „czuć” was. Naucz je jak skupić. Na przykład, „Liza, potrzebuję twojej uwagi.” Jednak nie na tym, jak dziecko może czuć, że kontrolują je zamiast podłączenia do nich ..

2. Porozmawiaj z nich w ten sam sposób możesz rozmawiać z innymi

dlaczego aparat sluchowy nie dziala

Musisz zająć swoje dziecko z podaniem ich nazwy (lub być może niektóre pseudonimy, które są wykorzystywane do ich wywołującego). Można zacząć od „Jason, to proszę …” Porozmawiaj z nimi tak, jak chcesz im mówić do ciebie.

3. być krótkie i prosto do punktu

Staraj się być jak najkrótszy. Nie starać się proste rzeczy skomplikowane. Im dłużej powędrować, tym bardziej prawdopodobne, dziecko ma stać rodzic-głuchy. Mówiąc zbyt wiele jest bardzo częstym błędem przez rodziców, gdy dialoging o pewnej kwestii z ich dziećmi. To daje im poczucie, jakby to nie jesteś pewien, co chcesz powiedzieć.

4. Mów zgodnie z ich poziomem zrozumienia

Im młodsze dziecko, co chcesz mówić krótszych i prostszych zdań do nich. Uważa, że ??ich poziom zrozumienia. Częstym błędem rodziców dokonać prosi 4 lat, „Dlaczego to zrobiłeś, że dopiero teraz?” Spróbuj zamiast tego, „Porozmawiajmy o tym, co właśnie zrobiłeś.” nie jest dużo lepiej?

– autor artykułu