choroby zawodowe utrata sluchu

choroby zawodowe utrata sluchu

Porady opóźnić wytrysk i Ostatniej wystarczająco długo w łóżku, aby dać eleganckie torby na laptopa jej wielokrotny orgazm

Ponad 40% mężczyzn walka trwać wystarczająco długo w łóżku, aby dać kobiecie nawet jeden orgazm, nieważne wielokrotności. Jak kobiety stają się coraz bardziej wymagający w łóżku trzeba wiedzieć, jak opóźnić wytrysk bardziej niż kiedykolwiek.

Oto 3 wskazówki, aby przedłużyć wytrysk.

1. Trzymaj go głęboko.

Zamiast długich pchnięć podczas dokonywania miłość utrzymać penisa głęboko w środku i zrobić tylko krótkie powolne pchnięcia. Pozwoli to opóźnić wytrysk, ponieważ czubek penisa nie jest stale coraz stymulowane przez zewnętrzną pochwy tak, pomagając Ci dłużej.

2. Czy seks częściej.

Proste, ale prawdziwe, tym bardziej seks trzeba im dłużej trwać. Pomyśl o tym, kiedy nie mieli go na kilka tygodni pojawi się bardzo podekscytowany, gdy zdarzenie wreszcie przybywa. To sprawia, że ??trudno, aby opóźnić wytrysk dlatego, że są tak włączone. Więc mają więcej seksu czy twój kochanek nie jest się za to wtedy masturbują się kilka razy dziennie, zamiast.

3. Ćwicz mięśnie PC.

Korzystanie Ćwiczenia Kegla opóźnić wytrysk jest bardziej powszechne niż kiedykolwiek, pierwotnie wymyślone po porodzie, aby zatrzymać małe przecieki pochwy stwierdzono, że mogą one również pomóc, jeśli wytrysk jest przedwczesny. Z tego co czytałem masz całkowitą i absolutną kontrolę nad tym, kiedy wytrysk.

To trzy sposoby, aby opóźnić wytrysk i ostatni na tyle długo, aby jej orgazm tyle razy, ile chcesz. Teraz nie wiem zbyt wiele o końcówce trzeciej, ale słyszałem wiele dobrych opinii.

WAŻNY

Jeśli nie chcesz stracić swoją kobietę, a następnie nauczyć się trwać dłużej w zaledwie dwie godziny wytrysk przez komendę

http://euroimpex.pl/oferta/kontrola-i-monitorowanie-kosztow-wydrukow/
– autor artykułu