choroby trabek sluchowych

No Comments

Kupno aparatu

choroby trabek sluchowych

Otolaryngology- Head and Neck Surgery

Wprowadzenie:

Otolaryngologia (wymawiane oh / toe / legowiska / w / Goll / ach / jee) jest najstarszym specjalności medycznych w Stanach Zjednoczonych. Otolaryngolodzy są lekarzy przeszkolonych w medycznego i chirurgicznego i leczenia pacjentów cierpiących na choroby i zaburzenia ucha, nosa, gardła (ENT) i struktur pokrewnych głowy i szyi. Są one często określane jako lekarzy Ent. Ich specjalne umiejętności m.in. rozpoznawania i leczenia chorób zatok, krtani (krtań), jamy ustnej i gardła (górne jamy ustnej i gardła), a także struktur szyi i twarzy. Otolaryngolodzy diagnozowania, leczenia i zarządzania wyspecjalizowanych specyficznych zaburzeń, jak również wiele problemów podstawowej opieki zdrowotnej u dzieci i dorosłych.

Główny pomysł:

choroby trabek sluchowych

Otolaryngologia lub ENT (ucha, nosa i gardła) jest gałęzią medycyny i chirurgii, która specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób głowy i szyi.

Laryngolog – Chirurgów Głowy i Szyi, spędzić do 15 lat szkolenia w leczeniu chorób uszu, nosa, gardła i struktur pokrewnych głowy i szyi. Ich specjalne umiejętności m.in. rozpoznawania i leczenia chorób zatok, krtani (krtań), jamy ustnej i gardła (górne jamy ustnej i gardła), a także struktur szyi i twarzy. Otolaryngolodzy diagnozowania, leczenia i zarządzania wyspecjalizowanych specyficznych zaburzeń, jak również wiele problemów podstawowej opieki zdrowotnej u dzieci i dorosłych.

Otolaryngologia-Head and Neck Surgery to specjalność poświęcona opiece pacjentów dorosłych i dzieci z problemami ucha, nosa, gardła i szyi. Tych lekarzy są powszechnie znane jako lekarze Ent.

Istnieje kilka Subspecialties którym Otolaryngolodzy poświęcają swoje praktyki do jednego lub dwóch konkretnych obszarach Otolaryngologii. Te Subspecialties obejmują pediatryczne otolaryngologiczne (dzieci), alergia, chirurgii zatok, plastik twarzy oraz chirurgii rekonstrukcyjnej, chirurgii głowy i szyi, laryngologii (głos i połykania), Otology / neurotology i chirurgii podstawy czaszki.

– autor artykułu