choroby sluchu u dzieci

choroby sluchu u dzieci

do. Powiedz, jak masz szczęście i że należy oczyścić swój czyn przed wami

go stracić.

9. Gdy inni ludzie prosić cię, myślisz o:

za. Ile by to kosztowało, aby przenieść swojego mężczyzny rzeczy.

b. Co zrobić, jeśli człowiek dowie.

do. Śmiałość niego nawet myśleć, że może on wypełnić swoje buty man.

10. Twój mężczyzna został ustnie i / lub fizycznie obraźliwych:

za. Całkiem często. Ale obiecuje zmienić i mu wierzę.

b. Raz, ale problem został rozwiązany natychmiast.

do. Nigdy. Argumentować jak każda para, ale nie można go sobie wyobrazić kiedykolwiek boli

choroby sluchu u dzieci

lub poniżające ciebie.

Punktacja

Dla każdego „a” dać sobie 0 punktów; dla każdego „b” odpowiedź dać sobie 1 punkt; dla każdego „C” odpowiedź dać sobie 2 punkty. Dodaj swoją ocenę i kategorię, która najlepiej pasuje do Twojego związku.

7 punktów lub mniej

On nie zasługuje na ciebie.

Mamy to, czego możemy spodziewać się w życiu, nie na co zasługujemy. Może on nie jest złym człowiekiem, ale czujesz, że potrzebujesz więcej w związku. Nigdy nie pozwól każda osoba lub test zmusić cię do opuszczenia relacji. Take inwentaryzacji swoim związku i upewnij się, że aktywa i zobowiązania zrównoważyć. Czy jesteś w pielęgnacji, jak kiedyś? Czy pozwalasz twój wygląd iść? Spójrz na siebie uczciwie i całkowicie i zobowiązać się jak najlepiej, aby zarezerwować swój związek. Następnie przejdź do człowieka i powiedzieć mu, że czujesz, że oba zasługują na najlepsze i zobaczyć, czy byłby skłonny również pewne zmiany, aby poprawić swoje relacje. Jeśli on nie chce wprowadzić zmiany w celu zwiększenia swojej relacji, nie winię go. Spójrz w swoim własnym sercu i duszy, a to, co jest konieczne, aby przyciągnąć typ człowieka, że ??czujesz, że zasługujesz.

8-15 punktów

Można to zrobić lepiej, ale teraz zrobi.

Niektóre relacje mają charakter przejściowy, pomagają nam w trakcie rozwodu, rozładować napięcie seksualne po długiej suszy i zapewnić wsparcie finansowe.

– autor artykułu