choroby sluchu i ich przyczyny

choroby sluchu i ich przyczyny

Czy on zasługuję na ciebie

Może twój mężczyzna cię kocha, ale pamięta, podczas stosowania tego testu miłość nie jest problemem. Prawdopodobnie chcielibyśmy milion dolarów, Denzel Washington i płaski brzuch, ale to nie znaczy, że zasługujesz na te rzeczy. Bo kto żartujesz, kiedy był ostatni raz wysunął starań, aby zrobić jeden brzuszki. Prawdopodobnie najlepszy kocham życie ma do zaoferowania, ale jeśli spojrzeć na wysiłek, który trzeba umieścić dalej, aby uzyskać najlepsze, czegoś brakuje; Może Lauren Hill ukradł piosenkę lub numer nie wchodzi w loterii. Ale prawda jest taka, większość z nas wie, głęboko w naszych sercach, gdy nie dostają na co zasługujemy. To kiedy zaczynamy wysyłając CV, aby szukać nowej pracy lub kupić nowy produkt, ponieważ stary nie spełnia nasze oczekiwania. Tak, tak, który może Cię kochał wiele rzeczy, ale kiedy poczuł, że nie były kompensowane co czułeś jesteś wart, to poszedł dalej.

Czy Twój mężczyzna spełniać swoje potrzeby emocjonalne i fizyczne? Ile razy zdarzyło ci powiedziałem mu to, czego chciał, ale dał ci to, co chciał, aby mieć? Są ludzie z informacją: „Można to zrobić lepiej lub poinformować swojego człowieka, który jest jeden szczęśliwy człowiek” i twierdzą, że ma swój numer? Czy poświęceń finansowych, aby być z mężczyzną?

Kiedy mówimy o problemach w swojej relacji z innymi oni włączyć głuchy i chłodno stwierdzić po raz 100. „Więc kiedy masz zamiar go opuścić?” Weź ten quiz, aby sprawdzić, czy dany człowiek zasługuje na ciebie. Ten test potwierdzi tylko to, co już myśleć; bardzo niewiele pań weźmie ten test i dowiedz się, co oni już nie wiedzą. Powodzenia!

1. Jeśli zerwała z nim dzisiaj, co mógłby z łatwością zastąpić.

za. W wysokości 50,00 $ lub jakakolwiek ilość pieniędzy.

b. Wibrator lub romans.

do. Dobry terapeuta, ponieważ bez niego czujesz się niekompletna.

– autor artykułu