jak dbac o nasz sluch

jak dbac o nasz sluch Oto jak większość naszych klientów rozpoczęli zaburzeń erekcji naturalne leczenie.

Porady leczyć zaburzenia erekcji Problem Naturalnie

1.Sprawdź etykiety! Powinieneś zacząć brać dieta bardziej poważne! Istnieje wiele więcej szczegółów odżywiania w naszym E.D. Zgłoś ale powinien zacząć od zmniejszenia: Fast Food, żywności tuczu oraz żywności wysokiej cukru lub poty. Jeśli obniżyć spożycie tłuszczu do poniżej 60 gramów dziennie i obniżyć poziom cholesterolu można zauważyć różnicę w tygodniach.

2.Increase Circulation! W jaki sposób można zwiększyć krążenie? Wyciąć cholesterolu! To jest to, co ekspert żywieniowy Michael A. Klaper, M. D. mówi: „Trzeba zachować tętnice genitaliów otwarty, a sposobem na to jest o niskiej zawartości tłuszczu, o niskiej diety cholesterolu”. Umiarkowanego żywności z produktów zwierzęcych opartych zwierząt i ludzi.

3.Fiber! Jeśli do tej pory wokół sklepu spożywczego w ciągu ostatnich 5 lat, należy wiedzieć, że błonnik jest ważny. Wystarczy spojrzeć na głównej etykiecie z przodu większości zdrowej żywności. Wysokie diety włókien (zwłaszcza owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste) wykazano, aby utrzymać ciało stałe i oczyścić. Nasz raport daje „musi kupić” opis żywności.

4.Meal rozmiar! Zrób pięść i patrzeć na nią! To jest o tej samej wielkości twój następny posiłek powinien być. W rzeczywistości, wszystkie posiłki powinny być tak, że wielkość i powinieneś jeść 5 posiłków dziennie. To pomaga w trawieniu i utrzymuje przepływ krwi, gdzie powinien być, a nie twój żołądek.

5.Vitamin! Czy biorąc witamin? Twoja mama ma rację i należy przyjmować witamin i multi-witaminy! Ale trzeba też wiedzieć, co witaminy pompy przepływ krwi do miejsca, gdzie chcesz.

6.Ginkgo jest dobre! Ekspert zielarz James Zielone Zjednoczonych „Suplementy ginkgo herb, znajdujące się w większości sklepów ze zdrową żywnością, może poprawić przepływ krwi do narządów płciowych tętnic i żył, które mogą pomóc odwrócić impotencji”.

– autor artykułu