dlaczego aparaty sluchowe sa drogie

dlaczego aparaty sluchowe sa drogie

5. Schłodzić je w dół przez powolne ich rozmowy

Głośniej dziecko krzyczy, tym bardziej miękki trzeba reagować na nich. Nie odwrotnie. Zauważyłem wielu rodziców skończyło się krzyczą na swoje dzieci z tego powodu. Daj im przestrzeń życiową, aby się ochłodzić swoje napady złości. Można spróbować mówiąc słowa takie jak: „Rozumiem” lub „Czy mogę pomóc?” Czasami po prostu bycie troskliwym słuchacz wyciszenie swoje napady złości. Pamiętaj, aby nie dać im instrukcji, gdy mają one swoje napady złości. W przeciwnym razie będziesz tracić czasu i wysiłku. Nic pogrąża się wtedy, gdy dziecko jest emocjonalnym wrakiem.

6. Powtórzenie

dlaczego aparaty sluchowe sa drogie

Powtarzać co mówisz ponownie. Zrób to tak, jakby jej odtwarzanie w kółko w swoim umyśle. Dzieci muszą być poinformowani tysiąc razy na pewne rzeczy. Gdy dziecko dorasta, zmniejszyć powtórzeń. Preteens traktować Ladeco.pl – fotele biurowe Gdańsk jako powtórzenie dokuczliwy.

7. Daj im wyborów

Zapewnić im alternatyw, tak, że czują, że nie są ich instruowania. Na przykład: „Czy chcesz wanna lub najpierw obiad?” Faktycznie, chcesz im zrobić jedno i drugie, ale zamiast pytać ich do łaźni po pierwsze, jesteś teraz dając im alternatyw, które uczynią je bardziej szczęśliwy, ponieważ to do nich, aby podjąć decyzję.

dlaczego aparaty sluchowe sa drogie

Dzieci, tak jak nas dorosłych. My nie „lubią być pouczeni, aby robić rzeczy, których nie lubimy. Ale jako rodzic, nie masz wyboru, ale dać im instrukcje. Aby przeciwdziałać tej sytuacji, można zmienić sposób rozmawiać z nimi, aby czuli się lepiej i obserwuj to co pan powiedział.

Jamie Sullivan jest matką 3 dzieci w wieku 4-16 lat i autor „Anger Child Revealed – Your Ultimate Guide radzenia sobie z nimi skutecznie” przy http://www.ManageYourChild.com

Po więcej archiwum czytania, przejdź do niej Pomaganie małych dzieci z gniewu blogu.

– autor artykułu