choroby sluchu

choroby sluchu

Chroń swoją Public Speaking Voice

Chroń swój głos wystąpień publicznych

Podczas szkolenia lub prezentacje są powtarzane do kilku odbiorców w dłuższym okresie stały mielenia może podjąć opłat na swoich strun głosowych. Więc jest to dobry pomysł, aby je smarować, jak chcesz smarować żadnej innej delikatny mechanizm.

Dużo suchych środków gardła

M&M Magdalena Szablewska  – spedycja Gdynia

Nie ma zbyt wiele informacji na temat smarowych struny głosowe w literaturze szkoleniowej prezentacji, ale jeśli zrobić trochę badań online można znaleźć sugestie i opinie. I oczywiście trzeba wziąć niemal wszystko można przeczytać w internecie z przymrużeniem oka, dopóki nie spróbujesz i sprawdziłem go z kimś, komu ufasz. Oto kilka sugestii od ludzi, którzy, choć nie jest to trener wystąpień publicznych, powinien wiedzieć, jak chronić głosy.

Ciekawym gargle

Dr Van Lawrence, laryngolog w Houston Grand Opera zaleca następujące płukać przepis: 1/2 łyżeczki. soli, 1/2 łyżeczki. sody oczyszczonej, 1/2 łyżeczki. od Clear syrop kukurydziany i 6 uncji ogrzanego wody destylowanej. Sugeruje on, że płukać milczeniu przez dwie minuty, że można uniknąć płukanie i powtórzyć ten płukać tak często, jak trzeba. On również zaleca pić dwa litry wody dziennie.

stymulatory śliny

Ale blues piosenkarka Izabela śnieżna ma swoje własne środki suchość w gardle. Mówi, że woda jest skuteczna tylko na chwilę lub dwie po wypiciu go, że nic nie smaruje gardło lepiej niż śliną i nic nie pobudza wydzielanie śliny lepiej niż łyk soku ananasowego. Jeśli to nie jest łatwo dostępna, trochę soku truskawkowego zdobywa drugą nagrodę, a następnie miód i oliwki. Najgorsze rzeczy można pić, jak mówi, są woda, herbata i piwo. Może chcesz dodać kawę do tej listy również. Możesz dowiedzieć się więcej o swoim podejściu do głosu ochronę – i usłyszeć niektóre z jej bluesa stylizacji tutaj.
twojdentysta.gdynia.pl
– autor artykułu