choroba narzadu sluchu

choroba narzadu sluchu

Jak leczyć ochrypłym głosem

Czy kiedykolwiek zachrypnięty? Czy kiedykolwiek całkowicie stracił swój głos? Czy masz tendencję do utraty głosu, gdy pojawi się zimno? Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy istnieje sposób, aby szybko leczyć chrypkę lub uniknąć zachrypnięty w pierwszej kolejności?

Co się dzieje, gdy tracisz swój głos i dlaczego tak się dzieje?

Jeśli było uzyskać pomoc w zakresie chrypka lub utracone głos w internecie lub zapytać ENT (ucha, nosa i gardła lekarza) lub laryngologa, by dowiedzieć się, że ostra chrypka i utrata głosu może być ze względu na czynniki takie jak bakterie lub infekcje wirusowe, alergie, kwaśne odbijanie, palenie tytoniu i nadużywanie wokalu. mogą być zdiagnozowane z warunkami, takimi jak zapalenia krtani, zapalenia gardła, zapalenia migdałków, anginy itp krtani oznacza, że ??występuje zapalenie krtani – to znaczy pęcznienie. Zapalenie może być spowodowane infekcją wirusową, zakażeń bakteryjnych, kwasu refluks, nadużywanie wokalu itp

ENT potraktuje infekcji bakteryjnych z antybiotykami i byłoby również zalecić odpoczynek i ciszę. Z innych źródeł mogą być zaleca się pić herbatę z cytryną, herbata ziołowa, herbata z miodem, rosół, krople na kaszel, pastylki do ssania na gardło, etc.

Co zrobić, jeśli okazało się, że alergie, infekcje, kwasu refluks, choroba lub inne trudności nie powoduje chrypkę?

Co tak naprawdę dzieje się, gdy tracisz swój głos?

W prostych słowach, twój głos jest produkowany, gdy twoje struny głosowe lub fałdów głosowych, spotykają się i wibrują. Jeżeli nie mogą tego zrobić, nie można wydać dźwięk. Kilka dni, kiedy zaczyna swój głos, aby osłabić, co robisz? Możesz starać, ponieważ zajmuje coraz więcej wysiłku, aby produkować dźwięk. W ten sposób można używać mięśni, które normalnie nie byłyby wykorzystywane na średniej wywóz gruzu Witnica danym dniu.

– autor artykułu