Kwas hialuronowy

Botoks nie zawsze równa się zamarzniętej twarzy

Marek Lipski

Botoks nie jest dla wszystkich, i to jest sprawiedliwe. W Glowday byliśmy świadkami pozytywnego wpływu, jaki ma on na tony kobiet - przywrócenia zaufania i redukcji linii, co przyniosło wspaniałe rezultaty. Jednak jednym z największych błędnych przekonań, jakie ludzie często mają, jeśli chodzi o kurację przeciwzmarszczkową, jest to, że po jej zakończeniu będą wyglądać na zamrożone. Zastanawiasz się, jak nie wyglądać na zmarzniętą po Botoksie? Przyszedłeś we właściwe miejsce...

Wszyscy widzieliśmy zdjęcia celebrytów o wyglądzie zamrożonym lub trwale zaskoczonym, prawda? Nie są one do końca najlepszym poparciem dla leczenia przeciwzmarszczkowego, więc łatwo zauważyć, dlaczego ludzie się tego boją. Więc, dlaczego mrożony Botox wygląda na zamrożony i jak możemy go uniknąć?

Czy Botox zostawi mnie z zamrożoną twarzą?

Nic dziwnego, że tak wiele osób jest przeciwnych Botoksowi - to znaczy, jest tam kilka całkiem złych chodzących reklam. Co dziwne, wiele z nich jest bogatych i sławnych, ale po prostu nie wiem, kiedy powiedzieć stop. Ale na szczęście zastrzyki przeciwzmarszczkowe, takie jak Botox, Dysport i Vistabel, nie zawsze skutkują zamrożeniem twarzy. W rzeczywistości, jeśli są wykonywane prawidłowo, mogą mieć naprawdę pozytywne rezultaty.

Twarz bez wyrazu, która się nie porusza, nie jest atrakcyjna. I, spójrzmy prawdzie w oczy, chcemy być w stanie pokazać, jak się czujemy - jest to niezbędny sposób komunikowania się. Więc, jak pozbyć się zmarszczek, ale uniknąć zamrożonego wyglądu?

Jak uniknąć zamrożonej twarzy z Botoxem?

Kluczem do unikania zamrożonej twarzy po Botoxie jest wybór medycznie wykwalifikowanego lekarza, który ma duże doświadczenie w dawaniu zastrzyków przeciwzmarszczkowych. Upewnij się, że spojrzeć na ich Botox przed i po zdjęciach, aby zobaczyć, czy lubisz ich pracy - i jeśli widzisz jakieś, które nie wyglądają całkiem dobrze, uniknąć ich.

Obecnie istnieje wiele salonów piękności, które oferują zabiegi przeciwzmarszczkowe, i choć często są one znacznie tańsze niż pójście do kliniki, jest ku temu powód - nie są one wykwalifikowane medycznie i nie mają doświadczenia potrzebnego do użycia igły - i na pewno nie wiedzieliby, co robić, gdyby wszystko poszło nie tak lub wystąpiły efekty uboczne. Czy naprawdę chcesz, aby ktoś, kto nie ma kwalifikacji medycznych w pobliżu twojej twarzy z igłą? Zdecydowanie nie!

Kiedy już znajdziesz medycznie przeszkolonego profesjonalistę, któremu ufasz, będą z Tobą współpracować w celu określenia obszaru, na który chcesz dotrzeć, dlaczego (ważne jest, aby wiedzieli, jaki jest główny powód, dla którego chcesz poddać się leczeniu) i ile toksyny botulinowej by użyli. Twoja konsultacja z Botoxem polega na tym, że Ty i Twój lekarz poznacie się wzajemnie.

Prawdziwa sztuka Botoxu? Uczynić go subtelnym

Więc, znalazłeś odpowiedniego lekarza dla siebie, wiesz gdzie chcesz zastrzyki przeciwzmarszczkowe i jesteś gotów zredukować te linie. Teraz ważne jest, aby pozostać au naturale i iść na subtelne poprawki do Botoxu. Jeśli wybrałeś lekarza, który ściśle współpracował z tobą i spojrzał na linie czołowe, kurze łapy, zmarszczki lub inne statyczne linie, które chcesz zmniejszyć, powinny być zalecając najniższą możliwą ilość toksyny botulinowej, aby uzyskać wyniki, które chcesz - choć to oczywiście zależy od obszaru docelowego i wielkości mięśni będą wstrzykiwać.

Najprawdopodobniej zostaniesz również umówiony na wizytę po zabiegu, aby zobaczyć, jak sobie radzisz. Pozwoli to lekarzowi zobaczyć, czy Botox zadziałał i czy potrzebujesz więcej. Ważne jest, aby pamiętać, że można dodać toksyny botulinowej, ale nie można go zabrać. Trochę jak sól w twojej zupie.

To też działa w obie strony. Chcesz nadal wyglądać wspaniale, tylko z odrobiną odmłodzenia, a twój lekarz będzie chciał się upewnić, że jesteś wspaniałą reklamą dla jego pracy. I jak mówi większość praktykujących, nie powinieneś być w stanie powiedzieć, kiedy miałeś Botox, należy po prostu wyglądać świeżo w obliczu pewnej blasku o tobie.

Ile jest za dużo Botoxu?

Teraz możesz myśleć, dobrze, jak te wszystkie gwiazdy dostać to tak źle. I to jest wielki punkt! To po prostu sprowadza się do tego, jak często wracają po więcej i ilość, która jest wstrzykiwana. W wielu z tych przypadków sprowadza się to do wybrania niewłaściwego iniektora.

Istnieje, niestety, wiele osób, które są skłonne do korzystania z niepewności, i którzy nie dbają o wyniki i ich wpływ na osobę otrzymującą leczenie. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać jeden, że jesteś zadowolony, który jest ekspertem w tym leczeniu, a kto wie, że ma swój najlepszy interes na sercu, a nie pozwala na dalsze dodawanie Botoxu, kiedy naprawdę nie powinno być.

Botox powinien być zawsze wyborem jednostki, i powinien być zawsze robione tylko dlatego, że jest to coś, co chcesz zrobić dla siebie, nie dla nikogo innego. Jeśli zdecydujesz, że chcesz zastrzyki przeciwzmarszczkowe, aby zmniejszyć linie, wielki. Pamiętaj tylko, aby przeprowadzić swoje badania, wybrać lekarza, któremu ufasz i wiedzieć, kiedy wystarczy. To jest klucz do uniknięcia tego przerażającego mrożonego wyglądu.

Zobacz