choroby zawodowe narzadu sluchu

Aby utrzymać równowagę w organizmie, organizm ma zdolność kompensacji – gdy masz infekcję, organizm wytwarza ciepło gorączka z tym walczyć. Mięśnie zrekompensować również. Na przykład, jeśli boli noga, idziesz inaczej, z bezwładnie.

Gdy głos staje się podrażniona, mięśnie wyrównawcze kopa do działania, podczas, zdesperowani, aby produkować dźwięk, używać coraz więcej wysiłku, dzięki czemu zwiększa się napięcie mięśni i nasilenia potencjalnego stanu zapalnego. Napięcie i może opuchlizna się tak poważne, że struny głosowe nie są w stanie addukt lub wspólnie, w związku z czym nie może już wibrować. Wynik? Straciłeś swój głos. Obrzęk może być zaangażowany, które mogą się pogorszyły z powodu dodatkowego wysiłku, aby mówić lub śpiewać, ale często, obrzęk nie jest głównym problemem.

Utracona głos jest często stanem napięcia / skurcze, które mogą być szybko złagodzone, i prawie jak magia, głos może wytwarzać dźwięk ponownie. Należy także pamiętać, że osoby przeszkolone głosów opracować taką świadomość swojego instrumentu, gdy zaczyna odczuwać na pogodę, oni wiedzą, że najlepszym sposobem na rozgrzanie i utrzymać głos wykonaniem.

Wiedzą, jak produkować dźwięk bez konieczności dodawania dodatkowego wysiłku i napięcia, a bez zwiększania obrzęk tkanek wrażliwych. Wiedzą też, kiedy nadszedł czas, aby zatrudnić odpowiednie ćwiczenia, by uwolnić napięcie i tworzyć wibracje … i kiedy najlepiej milcz! Dobrze wyszkolony głośników lub piosenkarka wie, jak chronić organizm przed czynnikami drażniącymi i infekcji i jak szybko odzyskać kiedy głos miał zbyt wiele. Zasadniczo, przeszkoleni głośnikowe / piosenkarka uczy znaki przed głosem „wychodzi”, a więc jest w stanie zapobiec chrypka w pierwszej kolejności.

Gdy jest to dobry dzień, możemy uciec z niczego … kiedy to zły dzień, musimy nasze umiejętności.Funkcjonowanie jest trudne, gdy jesteśmy atakowani przez podrażnień, więc pamiętaj, jeśli zachować zdrowe ciało, to nie będzie już tak łatwo poddają się bakterii i wirusów. To samo odnosi się do zdrowego, silnego głosu. Rozwijanie świadomości swojego głosu, aby dowiedzieć się, co robić w pewnych sytuacjach, a wystąpienia chrypki lub utraty głosu staną się rzadsze i rzadsze.

Za Bristow to wokalista i wydajności trener w Los Angeles. Jest założycielem tej metody Voice Bristow, że w ciągu ostatnich dwóch dekad pomógł piosenkarka i głośniki leczyć, za darmo i wzmocnić swoje głosy. Aby uzyskać więcej darmowe porady wokalne i video lekcji śpiewu darmo przejść do www.bristowvoicemethod.com

– autor artykułu