choroby sluchu wikipedia

choroby sluchu wikipedia

Jeśli słuchasz klipu w tym linku będzie zrozumieć, dlaczego ona powinna wiedzieć to i owo o smarowaniu głosowej.

Ostatecznością: woda

Więc kto ma rację, pani śnieg lub dr Lawrence? Mogą to być zarówno w prawo, w kontekście ich zaleceń. Dr Lawrence opowiada o nawilżające ciało na bieżąco, natomiast Pani Śnieg odnosi się tylko do wody w postaci roztworu krótkoterminowego.okna pcv zielona góra Jednakże, jeśli woda jest jedynym smar można łatwo włączyć do, prawdopodobnie będziesz chciał go używać, spożywanie małych łyków na raz – wystarczy smarować swoją krtań, ale nie na tyle, by na potrzeby przerwy w bio środek prezentacji. Prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest trochę poeksperymentować, aby zobaczyć, co działa najlepiej dla Ciebie. Można kupować drogie smary głosowych, ale jeśli coś tak proste i tanie jak sok z ananasa, sok truskawkowy, sodę i sól będzie działać tak samo dobrze lub lepiej, to dlaczego nie dać im szansę?

choroby sluchu wikipedia brewkit

struny głosowe są delikatne

Jedna ostatnia sugestia: dać swój głos i swoje ciała dużo odpoczynku. Pamiętaj, że struny głosowe są tylko zbiór mięśni. Ale ponieważ są one bardzo delikatne, potrzebują odpowiedniej opieki. I jak wszystkie mięśnie, mogą stać się napięte. Więc jeśli robisz swoje prezentacje i szkolenia na długich dystansach, które wymagają podróżujących w suchych przestrzeniach takich jak jet handlowej lub autokaru pociągu, należy zachować gardła wilgotne.

choroby sluchu wikipedia

Brak dla drogi

Podczas szkolenia dla ważnych prezentacji, unikać nadmiernego spożycia alkoholu lub kawy i sytuacje społeczne, takie jak głośne i hałaśliwych klubach nocnych imprez sportowych, gdzie może być skłonny do szczepu głosu. I upewnij się, że masz dużo odpoczynku. Wypoczęty struny głosowe będzie działać lepiej i dłużej niż te napięte. A ty zaprezentować swój materiał z większym entuzjazmem ogólnej.

Thomas Moss jest mówca, pisarz mowy i trener, który świadczy usługi komunikacji biznesowej, głównie w Greater Toronto Area, w tym Oshawa, Whitby, Ajax, Pickering, Markham, Richmond Hill, Newmarket, Vaughan, Brampton i Mississauga. Usługa dostępna jest również poza GTA.

– autor artykułu