choroby sluchu objawy

choroby sluchu objawy

Nie pozwól Indyki Get You Down

Sprzedaż bezpośrednia to wspaniały obiekt z tak wiele doskonałych korzyści, cechy i powody, aby być zaangażowane. Spotkanie jakieś fajne ludzi jest kolejnym pozytywnym aspektem posiadania własnej firmy sprzedaży bezpośredniej. Choć jak mówi clichĂ © – nie można mieć tęczy bez odrobiny deszczu.

Jak każdy inny biznes, sprzedaż bezpośrednia nie jest zwolnione od przyciągania kilka humdingers. Wszyscy spotkaliśmy członków zespołu, perspektywy, prawnikami korporacyjnych, klientów i konsultantów z innych zespołów, którzy nie zapraszał do naszej wigilii.

Ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Wczoraj dostałam informację, że ktoś zostawił komentarz na jednym z moich YouTubes biznesowych. Wielkie, komentarze są na ogół dobre. Ku mojemu zaskoczeniu, to był kolega konsultant, a nie kogoś w moim zespole, którzy zdecydowali się na spam mój film z linkiem do własnej strony internetowej. Co? Kto to robi? Oczywiście miałem na przycisk „usuń komentarz” na moją kontrolą, ale po prostu nie mogę sobie wyobrazić, co będzie posiadać kogoś, aby to zrobić; Niemniej jednak istnieją ci ludzie.

Wcześniej w tym tygodniu miałem kogoś wpływowego wszystkich, ale nazywają mnie Big Fat kłamcą. Oczywiście jest to przygnębiające; jak mój integralności i reputacji są ważne w iflsa.pl – firmy leasingowe tej branży. Nie biorę się poważnie, ale na pewno biorą swój biznes poważnie. Szczególnie w tym przypadku, wiem, ze 110% pewnością, że zarzuty są nieprawdziwe i niesprawiedliwe całego serca. Miałem danych, eksperci Przedmiot i uwierzytelniania aż wazoo do tyłu moje wypowiedzi. Jednak fakty padło na podatny grunt.

Nie będzie zadowolić wszystkich ludzi przez cały czas; i umrzesz próbować. Zrób najlepiej jak potrafisz; prowadzenia działalności w sposób uczciwy i nie spędzać zbyt dużo czasu na zastanawianie się, co inni myślą i mówią o tobie. Im bardziej jesteś zaangażowany w firmie, tym większy cel na plecach. Nie pozwól, indyki cię w dół. Nie można zadowolić wszystkich ludzi przez cały czas. Tak wiem, że po prostu powtórzył się – jest to ważny punkt, który gwarantuje, powtarzając.

Czy jesteś szklanka w połowie pełna czy w połowie pusta właścicielem firmy? Mam nadzieję, że to szkło do połowy pełna typem osoby. Skoncentrować energię na cały pyszne wielkości w swoim życiu iw swojej działalności. Szybować z orłami, i nie pozwól, indyki cię w dół.

Robisz kawał dobrej roboty – i nie pozwól nikomu powiedzieć inaczej!

– autor artykułu