choroby narzadu sluchu biologia

choroby narzadu sluchu biologia

Pracownik emerytalne i ustawa Zapomoga, znany również jako ERISA, została uchwalona w 1974 roku, a to chroni uczestników ubezpieczeń grupowych przeciwko ubezpieczycielowi i pracodawcy wykroczenia wymagając ścisłego ewidencjonowanie i zgłaszanie wszystkich transakcji planie ochrony zdrowia, świadczeń, poprawki, roszczenia, zaprzeczeń, oraz certyfikaty uczestnictwa.spain – poland – package Rejestry administracyjne muszą być utrzymywane w Departamencie Pracy i sprawozdania finansowe muszą być składane corocznie z IRS.

Wiek dyskryminacji w zatrudnieniu Act, znany również jako AEDA, została uchwalona w 1967 roku i ma zastosowanie do grupy pracodawców z 20 lub więcej pracowników. Zabezpieczenia na Adea mają zastosowanie zarówno do pracowników i kandydatów do pracy w wieku 40 lat i starszych z dyskryminacji w zatrudnieniu ze względu na wiek.

choroby narzadu sluchu biologia

Equity Act podatkowe i fiskalne Odpowiedzialność, znany również jako TEFRA, została uchwalona w 1982 roku i ma zastosowanie do grupy pracodawców z 20 lub więcej pracowników. To chroni pracowników i ich małżonków w wieku od 65 – 69 przed dyskryminacją w grupowego ubezpieczenia na życie z oferowanych wyłącznie dla kluczowych pracowników, takich jak kierownictwo lub wybierz najlepszych warstwowych pracowników, a nie całej grupy. Wymaga starszych pracowników, aby otrzymać ten sam zasięg jak młodszych pracowników.

choroby narzadu sluchu biologia

Wreszcie, Amerykanie udostępnia ustawy, znany również jako Ada, została uchwalona w 1990 roku i ma zastosowanie do grupy pracodawców z 15 lub więcej pracowników. Chroni wykwalifikowanych osób niepełnosprawnych w procedurach aplikacyjnych pracy, zatrudniania, zwalniania, awansu, wynagrodzenia, oraz wszelkie inne aspekty zatrudnienia. Wymaga to również pracowników niepełnosprawnych do równego dostępu do opieki lekarskiej grupy i nie może ograniczyć lub wyłączyć grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla głuchoty, AIDS, raka, choroby głównym lub ogólnie niepełnosprawność.

Ten artykuł został napisany przez Mikołaja Basiaga w imieniu Krajowego Ubezpieczenia Online School, online, na życie i ubezpieczeń zdrowotnych szkoły państwowej certyfikowane.

– autor artykułu